Omlouvám se...

27. november 2017 at 17:36 | G. |  Deník naivní holky
Jsi všechno po čem toužím, ale zároveň ničí můj život. Mám tě upřímně ráda a vždy tu ty city budou, ale zároveň z tebe mám neskutečný strach jako nikdy. Nikdy jsem si tohle o tobě nemyslela. Byl jsi jako anděl co naplnil můj život, ale teď jsi spíš démon, který ho ničí. Strašně mi chybí staré časy, kdy jsi sám přišel a objal mě ze zádu, sám jsi chtěl jít ven a udržet se mnou kontakt. Teď já napsat ani nemůžu, po tom všem. Ve středu jsem se dozvěděla, že začal chodit s mojí bývalou dobrou kamarádkou, která cítila to samé, ale její chování bylo v podstatě podrazácké. Vždy když věděla, že s ním já budu sama- ona tam šla taky a vecpala se mezi nás. Dozvěděla jsem se, že mi moje nejlepší kamarádka, ona a on lhali. Říkejme té bývalé kamarádce třeba E. Ona s ním spala, on se po ní vrhnul, jak tvrdí ona a z těch screenu jejich zpráv vyplívá, že často se jen viděli a už spolu spali. Mě to tak strašně ranilo, jakoby mi někdo bodnul do srdce nůž a rozřezal ho na kusy. Na kusy, které se už neslepily. A teď zapíjím nešťastnou lásku v kofeinu lásky , ugh.
Prostě jsem se v tu středu zlila jak hovado. Po škole se spolužáky. Vodka, Ochucená vodka a rum, kterej sem prej vypila celej sama. Kamarád mě bral v náručí po schodech, a s nějakým pánem mi tam moje spolužačka pomáhala. Dostala jsem se domu, ale prý jsem jednu chvíli vypadala jako bych byla mrtvá. Beze srandy. Nenávidím sebe samotnou. Ničím se... To byla jedna rána a ta druhá byla, že jsem se dozvěděla tu pravdu. Všichni mi to tajili za zády. Kamarádce to nevyčítám, v podstatě ji i chápu, když věděla v jaké jsem byla psychickém rozpoložení.Už znovu tuhle chybu ne. Našla jsem jiný způsob, bohužel. Nezanechá to žádné následky a tělo se s tím vypořádá samo. Za to moje psychický rozpoložení je v hajzlu. Na dost dlouho. Potřebuju nějaké obejmutí, ale od opačnýho pohlaví. To, že o mně někdo stojí. Cítit víc než přátelství. Cítit lásku. Přijdu si sama, i když tu mám kamarádku, které jsem vděčná, že tu pro mě neustále je a nechci, aby se trápila. Prosím...Přijdu si jako sama v oceánu. Uprostřed ničeho a v plicích vodu, jako bych se dusila. Dusila prázdnotou. Dneska jsem na něj narazila v řeči ve škole. Tedy, mluvili o něm, jeden kluk, ale kamarád co se mnou pil s ním šel na chodbu. Ví, že bych se složila. Zním jako sobecká, možná jsem. Jak mohu potřebovat někoho, koho se zároveň strašně bojím. Ale není to tak, že jim ten vztah nepřeji, to ne. Chci aby byl šťastný, proto se ho snažím od sebe neúspěšně odstrkávat. Ve středu jdu do knihovny, kde bude on. Prej i ona, chci jen vrátit knihu.Jestli se tam složím, nevím co budu dělat.Poslední dobou mi přijde bílá barva taková divná, jakoby v sobě uvnitř skrývala deprese. Tak jako je to v Číně, myslím. Přijdu si tak strašně slabá, ale mohu si za všechno sama. Za úplně vše. Zítra je projekťák, takže na podiu před xx lidmi co tam budou, bezva. pfuu s úzkostnou poruchou to bude pecka.
Přijde mi, že jsem o ty lidi přišla. A bojím se, hrozně moc se bojím.

Chci se taky omluvit všem, kterým jsem kdy ublížila...

Omlouvám se
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jana Jana | Web | 29. november 2017 at 9:18 | React

Ach, nekecám, ale měla jsem slzy na krajíčku. Když si vzpomenu na svoje lásky... a jak jsem se cítila, když mi někdo ublížil. Nikomu to nepřeju, ale beztak to zažije každý. Já Ti držím palce, aby ses co nejdřív postavila na nohy a nežila ve světě kolem takovým falešných lidí. :-)

2 Romi Romi | Web | 1. december 2017 at 18:09 | React

taky jsem tim prošla :( každej si to zažije a časem se to zlepší pak je člověk ostražitý :)

3 Andey Andey | Web | 4. december 2017 at 16:18 | React

Musíš se přes to přenést a to chce hodně času. Ty to určitě všechno vládneš. Musíš si jenom věřit.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement